Mariobet'e Giriş İçin Tıklayınız 50 TL ÜCRETSİZ ÜYELİK BONUSU
%100 2500 TL İLK YATIRIM BONUSU
5 DAKİKADA GERÇEKLEŞEN YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMLERİ
SİTEYE GİRİŞ YAP

Mariobet Hızlı Havale

Mariobet sitesinde yatırım işlemleri kapsamında kullanabileceğiniz pratik, popüler, kullanışlı seçeneklerden ve aynı zamanda güvenilir seçeneklerden bir tanesini, mariobet hızlı havale yöntemi meydana getirmektedir. Birçok sitede anında havale olarak da tanımlandığını göreceksiniz. Mariobet sitesi Türkiye pazarında faaliyette bulunan bankalar ile çalışmakta, Türk bankaları üzerinde açtığı hesaplar ile kullanıcıların transfer işlemini yapmasına izin vermektedir. Sizde bu bankalardan herhangi bir tanesinde bir hesap açar iseniz, kendinize ait bir hesap meydana getirir iseniz ve hesabın içerisine en az 100 Türk Lirası değerinde para yatırır iseniz, hızlı havale yöntemini kullanmanız mümkün olacaktır.

Mariobet Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Havale sistemi ya da hızlı havale sistemi ile transfer yapabilmeniz için, önce sitenin çalıştığı bankaları canlı destek hattı üzerinden öğrenmeniz gerekecektir. Müşteri hizmetlerinden yani finansal departman üzerinden bilgi talep ettiğinizde, Türkiye’deki popüler ve yaygın olarak kullanılan tüm banka seçeneklerinin,

mariobet sitesi tarafından da kullanılır halde olduğunu tespit edebilirsiniz. Garanti Bankası ile işlem yapma, İş Bankası ile işlem yapma, Yapı Kredi ile işlem yapma, Finansbank ile işlem yapma, ING Bank ile işlem yapma, TEB ile işlem yapma, Akbank ile işlem yapma imkanı sağlanmıştır. İstediğinizi tercih edebilirsiniz.

Herhangi bir bankada hesabınız bulunuyor ise, ya da burada yazılmış herhangi bir bankada hesabınız bulunuyor ise, sisteme hızlı havale ile transfer işlemini yapabilirsiniz.

Elbette burada küçük bir detay daha bulunmaktadır. Bu bankalardan mariobet sitesinin hesap numarasını öğrenmeniz gerekecektir. Bunun için canlı destek ile görüşüp, hesap numarasını talep etmeniz yeterli olacaktır.

Mariobet Hızlı Havale Yatırımı Nasıl Yapılır?

Aslında sistem basit, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır. Nasıl yapacaksınız? Burada öncelik bankacılık işlemlerindedir. Müşteri hizmetleri ile görüşüp, banka bilgisini,

hesap numarasını aldıktan sonra, kişisel banka hesabınıza internet üzerinden mobil bankacılık aracılığı ile giriş yaparsınız.

Almış olduğunuz hesap numarasına, en düşük 100 Türk Lirası olacak şekilde para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dekont üzerinden hareket edeceğinizi unutmadan, bu bilgileri saklamalısınız. Hemen mariobet giriş işlemini yapıp, para yatır butonunu kullanmalı, seçenekleri görmeli, hızlı havale seçeneğini tercih etmeli,

para yatırma talep formunu kullandığınız cihazların ekranına getirmelisiniz.

Gerçekleştirmiş olduğunuz hızlı havale işlemine ait transfer bilgilerini, gördüğünüz boş bölümlere girip, kontrol edip, doğru olduğundan emin olduktan sonra, gönder butonuna basmalısınız. Yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.

Mariobet Hızlı Havale Komisyon Ve Belge Talepleri

Mariobet hızlı havale yönteminde, komisyon anlayışı yoktur. Belge talebi gündeme gelmeyecektir. Komisyon, herhangi bir sistem dahil olacak şekilde gündeme getirilmeyen bir uygulamadır. Yatırılan para hesabınızda görülecek, hesap bakiyesi olarak tanımlanacak ya da site kullanım koşullarında ana para ifadesinin kullanıldığı görülecektir. Hiçbir şekilde mariobet

sitesi tarafından bu para üzerinde işlem yapılması mümkün değildir. Belge talebine gelince, yatırım işlemi karşılığında gündeme gelecek bir belge anlayışı yoktur. Ancak kullanım koşullarının içerisine, özel bir madde yerleştirilmiştir. Her kullanıcı sadece kendi adına kayıtlı hesaplar üzerinden para yatırma ve çekme işlemi yapacaktır. Bu karar, kara para aklama politikası doğrultusunda alınmış bir karar olarak gündeme getirilmiştir.

Çalıntı hesaplar, çalıntı kartlar ile işlem yapılmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bu yüzden kendi adınıza kayıtlı olmayan bir hesaptan, hızlı havale yöntemini kullanır ya da

kullanmaya çalışır iseniz, ispatlayıcı nitelikteki belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunacaktır.

Bunun haricinde kendi adına ait hesabı kullanır ise, hiçbir şekilde, hiçbir hızlı havale işleminde belge talebi ile yatırım işlemleri karşılığında belge talebi ile karşılaşmayacaktır.

Mariobet | Facebook | Twitter | Google

Lütfen Gözat

Bahis Sezonu Açılıyor Maçlara Hazır Olun

Mariobet kazandırmaya devam ederken sizlere yeni sezonda çok güzel ve çok iyi imkanlar ile destek …