Mariobet'e Giriş İçin Tıklayınız 50 TL ÜCRETSİZ ÜYELİK BONUSU
%100 2500 TL İLK YATIRIM BONUSU
5 DAKİKADA GERÇEKLEŞEN YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMLERİ
SİTEYE GİRİŞ YAP

Mariobet Cepbank

Mariobet sitesinde açtığınız hesaplara para yatırma işlemleri konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklere baktığınız takdirde, mariobet cepbank anlayışının da geçerli olduğunu göreceksiniz. Cepbank bir bankada hesabınız bulunması, mobil bankacılığına açılması, cepbank ile havale sisteminin tanınması prensiplerinde kullanabileceğiniz bir yatırım sistemini işaret etmektedir. Mariobet sitesinin finansal departmanı, Türk kullanıcılardan gelen talep üzerine yatırım işlemlerinin arasına, bu sistemi dahil etmiştir. Hızlı ve güvenli bir şekilde, uygun limitler dahilinde para transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Mariobet Sitesine Cepbank İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Aslında pratik bir sistem olmak ile birlikte, iki aşamalı bir işlemi işaret etmektedir. İnternet bankacılığından yapılacak işlemler ve mariobet sitesinin para yatırma bölüm üzerinden yapılacak işlemler, iki farklı aşamayı meydana getirmektedir. Yatırım işleminin yapılabilmesi için, önce kişisel banka hesabınıza, mobil bankacılık üzerinden giriş işlemini yapacaksınız. Para yatırma bölümüne geleceksiniz, havale seçeneğini tercih edeceksiniz. Seçenekler arasında cepbank yazısının bulunduğunu göreceksiniz. Güvendiğiniz bir tanıdığınızın, eşinizin, dostunuzun T.C. kimlik numarasına ve cep telefon numarasına, cepbank yöntemi ile para transfer işlemini gerçekleştireceksiniz. Bu tanıdığınızın cep telefon numarasına bir onay kodunun geldiğini göreceksiniz. Bu işlem tamamlandıktan sonra, mariobet giriş işlemini yapacaksınız. Para yatır bölüm üzerinden seçim işlemini gerçekleştireceksiniz. Sıralanmış seçenekler arasından, cepbank yazısını görüp, işaretleyecekseniz. Bir yakınınızın cep telefon numarasını ve T.C. kimlik numarasına yaptığınız transfere ait bilgileri, para yatırma talep formu içerisindeki boş bölümlere gireceksiniz. Elbette yakınınızın cep telefon numarasına gelmiş onay kodunu da yazmayı unutmayacaksınız. Kontrol mekanizmasını çalıştırıp, doğruluğundan emin olduktan sonra, gönder butonuna basacaksınız. Bu işlemin gerçekleşmesi ile birlikte, gönderdiğimiz paranın hesapta görülme süresinin, maksimum 30 dakika olduğunu göreceksiniz. Sadece cepbank sisteminde, en fazla 30 dakikada transfer edilen para hesapta görülecektir. Hemen hesapta görülen parayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mariobet Sitesine Cepbank İle Para Yatırmada Kullanılan Bankalar

Elbette siteye cepbank yöntemi üzerinden para yatırma işleminde kullanılacak standart bir bankadan bahsedilmesi mümkün değildir. Garanti cepbank sistemi ile İş cepbank sistemi ile Yapı Kredi ya da Akbank, ING Bank ya da Finansbank gibi bankaların cepbank sistemi ile transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Hangi banka üzerinden bu sistem ile para yatırdığınızın ya da çalıştığınızın hiçbir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan belirlenmiş minimum miktar dahilinde para transfer işlemini gerçekleştirmeniz, onay vermeniz ve doğru bilgileri müşteri hizmetleri temsilcisine para yatırma formu aracılığı ile yani finansal departmana para yatırma formu aracılığı ile bildirmeniz olacaktır.

Mariobet Sitesine Cepbank İle En Az Kaç Para Yatırabilirim?

Bütün sistemlerde görüldüğü gibi, mariobet cepbank sisteminde de en düşük para yatırım miktarı belirlenmiş durumda bulunmaktadır. En az 20 Türk Lirası değerinde para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 20 Türk Lirasının altındaki transferlerin, mariobet finansal departmanı tarafından onaylanma ihtimali bulunmamaktadır. Elbette ki bu miktar en düşük parasal değer olarak belirlenmiştir. 1500 Türk lirasına kadar maksimum seviyede para yatırma işlemini yapabilirsiniz. 20 Türk Lirasının üzerinde yapacağınız para yatırım işlemlerinde, 10 Türk Lirası ve katları şeklinde hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. 21 Türk Lirası, 25 Türk Lirası, 37 Türk Lirası gibi küsüratlı rakamlar ile cepbank üzerinden transfer yapılması mümkün değildir. 20 ya da 30 Türk Lirası, 50 ya da 100 ya da 250, 300, 420 ya da 500 Türk lirası gibi 10 ve katları olacak şekilde transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yatırmış olduğunuz cepbank sistemi ile yatırmış olduğunuz paralar üzerinden, mariobet finansal departmanı tarafından herhangi bir kesinti, komisyon alınması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Her cepbank transfer işlemi karşılığında, promosyon alma hakkına sahip olduğunuzu unutmamalısınız.

Mariobet | Facebook | Twitter | Google

Lütfen Gözat

Bahis Sezonu Açılıyor Maçlara Hazır Olun

Mariobet kazandırmaya devam ederken sizlere yeni sezonda çok güzel ve çok iyi imkanlar ile destek …